PHYSIOMED®

 

PHYSIOMED®  

PSORIAMED®

Hasarlı bölgelerde özel interferans akımlar derinin direnç bariyerlerini kırarak herhangi ekstra bir yan etkiye neden olmadan etki gösterir. Anti inflamatuar ve anti ödematik etkileri yanında hiper poliferasyon vakalarında hastanın segmentasyon işleminin normale döndürülmesinde interferansiyel akımların yüksek antipsoriatik etkisi kullanılır.

PSORIAMED® ile terapi sırasında nazik  ve alçak yoğunluklu akımlarla hücre  bazında bir uyarım gerçekleştirilerek hücrelerin kendi kendini yenilemesi ile ilgili sorunları giderir. En önemli özellik olarak yüksek etkili antipsoriatik terapinin tamamen yan etkisiz olması ve hastanın tedaviye daha sonraki terapilerde direnç göstermesini engelliyecek şekilde uygulama yapması gösterilebilir.

Özel bataryası , yüksek çözünürlüklü LCD ekranı , indikasyonlar menusu ve ayak kontrol ünitesiyle hastanın karşılaşabileceği tüm sorunları ortadan kaldırır.

 
 
 
 
Fizik Tedavi Cihazları Distribütörü © 2015 ERMED REHABİLİTASYON VE SAĞLIK GEREÇLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. | Tüm Hakları Saklıdır.