1980 yılında insana verdiğimiz değerle çıktık yola ve sağlık sektöründe yerimizi aldık. 1992 yılında ise ERMED olarak kurumsallaşarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında Türkiye çapında büyük söz sahibi olduk.

ERMED olarak her zaman insani değerler ve kazanılan dostluklardır önemli olan dedik. Ticaret hep sonradan, ikinci planda geldi ve insani değerlerimizin önüne geçmesine izin vermedik. Geçmişten günümüze gelişimimizi sürdürürken hiçbir reklam girişiminde bulunmadan sadece, samimi diyaloglarımız ve çalışmalarımız sonucu oluşan referanslarımızla kendimizi tanıttık ve bugünlere geldik.

Bugün ise dünyaca bilinen markaların Türkiye temsilcilikleriyle sağlık sektöründe büyük saygınlık kazanmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Önemli temsilciliklerimizin yanında, rehabilitasyonda ilk imalatçı firma olarak yeni ürünler kazandırmak, veterinerlikte ise ülkemizi bu alanda özelleştirilmiş Fizik Tedavi cihazlarıyla tanıştırmak ve böylece ilklere imza atarak sağlık sektörüne katkıda bulunmak bir diğer gurur kaynağımız.

İnsana değer vermek, güvenilir olmak ve ilkelerimizden ödün vermemek bizleri, sizlerle birlikte bu günlere getirmiştir.

Genişleyen ürün yelpazemiz ve gelişen genç, dinamik kadromuzla sağlık sektörüne hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Ersin MERCANCI
 
 
 
Fizik Tedavi Cihazları Distribütörü © 2015 ERMED REHABİLİTASYON VE SAĞLIK GEREÇLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. | Tüm Hakları Saklıdır.